ВИРОБНИЦТВО МЕБЛІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

(067) 949-72-72
(050) 734-00-15
  м. Бориспіль
(067) 949-72-72   (050) 734-00-15     м. Бориспіль

Де в Борисполi купити кухнi пiд замовлення

Меблева фабрика «IQmebel» здійснює виготовлення кухонь на замовлення за індивідуальними проектами, з урахуванням специфіки, розмірів, загального стилістичного рішення приміщень і побажань клiєнта.
Ми суворо дотримуємося європейських стандартiв якості при виробництві, тому сміливо гарантуємо, що наші меблі прослужить вам довгі роки. Кухня на замовлення - це найбільш ефективний спосіб втілити самі нестандартні ідеї, зробити будь-яке приміщення затишним, комфортним і особливим. На відміну від типових рішень, кухонні вироблeнi за індивідуальним проектом, мають можливість розширення функціоналу за рахунок внесення змін до конструкції, дозволяючи використовувати простір з найбільшою ефективністю.
А завдяки можливості вибору будь-яких матеріалів, можна регулювати вартість і контролювати якість готового виробу. Переваги покупки кухні у нас У нас низькі ціни і це ніяк не відбивається на якості меблів. Адже ми є фабрикою - самі виготовляємо, продаємо, доставляємо і збираємо вироби, що дозволяє більш гнучко регулювати ціни на меблі. У нас немає посередників, дилерів, великого штату менеджерів, великих торгових залів. Тому, ми можемо дозволити собі знизити ціну на наш товар.